יועץ משכנתאות ברמת גן

/יועץ משכנתאות ברמת גן
יועץ משכנתאות ברמת גן2019-01-22T23:34:20+02:00

יועץ משכנתאות ברמת גן

מתכננים לרכוש דירה, בית פרטי, מגרש לבנייה עצמית או תוספת בנייה לנכס קיים באזור רמת גן?

זקוקים להלוואת משכנתא אבל רוצים לדעת שקיבלתם את התנאים הטובים והמתאימים ביותר?

פגישת חינם וללא התחייבות עם אחד מיועצנו, בזמן והמקום הנוחים לכם, תיתן לכם הרבה מידע ראשוני ותוכלו לדעת מהן האפשרויות והזכויות העומדות לזכותכם.

השירות של הום סטפס ניהול משכנתאות ופיננסים כולל ניהול וליווי של כל התהליך מתחילתו ועד סופו. איסוף מסמכים רלוונטיים עבור הגשת בקשה להלוואת משכנתא מהבנקים, בניית פרופיל פיננסי שבאמצעותו כלכלן מומחה במימון יבנה את התמהיל (קרא עוד) המתאים ביותר עבורכם, לאחר מכן אנו נפנה לאותם הבנקים להצעת ריביות עבור תמהיל זה ובסוף גם נלווה אתכם לבנק הנבחר לצורך פתיחת תיק משכנתא.

בשנים האחרונות עם עליית שווי הנכסים בישראל בכלל וברמת גן בפרט, עלה גם סכום המשכנתא הממוצע למשק בית. החשיבות של תכנון מתאים בהלוואות משכנתא עלתה במקביל ופוטנציאל החיסכון בהחזר הלוואת המשכנתא בהתאמה. שנת 2019 מסתיימת עם העלאת ריבית ראשונה מזה מספר שנים ולכן חשיבות התכנון המתאים של סוגי ההלוואות היום גבוהה במיוחד.

תהליך נטילת הלוואת משכנתא מהבנק הוא מורכב ודורש ידע, מקצועיות והבנה בתחום, שהרי אתם עומדים להתחייב למשך תקופה ארוכה ולסכום גבוה.

הידע המקצועי, הניסיון בתחום המשכנתאות וכוח המיקוח שלנו מול הבנקים, יניב עבורכם את התוצאות הטובות ביותר הן בהיבט התכנון והן בהיבט החיסכון המצטבר.

חסכו מעצמכם את התהליך המורכב והחשוב הזה, תנו לנו לעבוד בשבילכם, אתם תמשיכו בעיסוקיכם היומיומיים ואנו נדאג לחיסכון הכספי והשקט הנפשי.

נשמח לשרת אתכם ולדאוג לעתידכם הכלכלי.

הום סטפס – יועצים עד הבית !!!

צרו עמנו קשר
close slider

    WhatsApp chat
    דילוג לתוכן