ייעוץ משכנתאות חוץ בנקאי

איך נחסוך לכם כסף במשכנתא ?!

ייעוץ משכנתאות חוץ בנקאי

אצלנו בהום סטפס, החיסכון מתחיל כבר בשלב הראשון של התהליך.

משאב הזמן (צעד 1) – ביצוע נכון של התהליך דורש תאום פגישה מול כמה יועצים בבנקים השונים, בה תתבקשו להציג מסמכים שונים ותקבלו מידע כללי על מושגים, סוגי הלוואות והצעה ראשונית. המשמעות של פעולות אלו היא אבדן שעות וימי עבודה, הוצאות דלק וחנייה והתמודדות עם הליך בירוקרטי. השירות שלנו כולל הגעה לבית הלקוח, איסוף כל המסמכים הדרושים והגשתם לבנקים השונים….. אז חסכנו לכם !!!

בחירת תמהיל הלוואות (צעד 2) בשלב זה ארצה לשתף אתכם במידע "פנים". מניסיוני כיועץ למשכנתאות באחד משלושת הבנקים הגדולים, הבנק תמיד מרוויח, אך הרווחיות כדאית יותר עבורו בהלוואות מסוימות ולכן תמיד יעדיף לשלבם בתמהיל ההלוואות ואף להגדיל את חלקן. פן נוסף אותו יש לקחת בחשבון הוא השוני בגישה, שיטת ההסבר וההתאמה לצרכי הלקוח הקיימת בין יועצים שונים בבנקים. כל בנק אליו תיפנו, יציע תמהיל שונה וסוגי הלוואה שונים שלא בהכרח מתאימים לכם.
בהום סטפס, תקבלו ייעוץ אישי וצמוד, נקשיב לכם, נשמע מהן תכניותיכם ונבנה עבורכם תמהיל מתאים ביותר שייתן מענה ליכולתכם צורכיכם העתידיים ועם תמהיל זה נפנה למספר בנקים שונים לקבלת הצעה לריביות עבור ההלוואות שהתאמנו עבורכם. שירות זה יחסוך לכם התלבטויות לגבי כדאיות כל הצעה שתקבלו מהבנקים השונים ושוב יחסוך לכם זמן יקר.

מכרז הריביות (צעד 3) – בהנחה שאתם יודעים מהו התמהיל המתאים ביותר, עליכם לפנות למספר בנקים שונים כדי לעשות השוואה בין ההצעות. בשלב זה, חשוב ביותר לדעת מהי רמת הריבית במשק עבור כל הלוואה והאם הצלחתם למקסם את יכולותיכם מול הבנק.   
אנחנו בהום סטפס מעודכנים על בסיס קבוע ברמת הריביות בכל סוג הלוואה. יותר מזה, הניסיון הבנקאי שלנו מאפשר לנו "לתמחר" את כדאיות הבנקים למתן הלוואת משכנתא על סמך הנתונים האישיים שלכם וזאת בנוסף לאסטרטגיות מיקוח מולם ופעולות נוספות, המאפשרות לנו להשיג עבורכם את רמת הריביות הנמוכה ביותר האפשרית. כל עשירית האחוז פחות בהלוואה לתקופה ארוכה, מסתכמת בעשרות אלפי שקלים בסוף תקופת ההחזר.

פתיחת תיק (צעד 4) – דמיינו שיש לכם משרת אישי שעושה עבורכם הכול.  לאחר שקראתם את כל מה שנכתב עד כה, ניתן בקלות להבין שלמעשה אתם, הלקוחות שלנו, תצאו ממפתן ביתכם, רק פעם אחת לצורך חתימה על תיק משכנתא בבנק הנבחר.
גם בשלב זה, נציג הום סטפס ילווה אתכם לפגישה ויוודא שהתיק נחתם בהתאמה מלאה להצעה שקיבלנו, תקבלו הסבר על מסמכי "בטחונות" ותוכלו להמשיך ברוגע לעיסוקיכם.

התנהלות עתידית (צעד 5) הגעתם לשלב הסופי בתהליך נטילת המשכנתא. נחתם הסכם משכנתא בבנק ובקרוב תתבצע העברת כספים למוכר הנכס. בנקודה זו למעשה מתחיל שלב החזרי המשכנתא. הום סטפס שמה לעצמה צעד נוסף חשוב, לטובת לקוחותיה והוא הנחיות לגבי התנהלות עתידית עם החזר משכנתא וכיצד יש לפעול בנקודות זמן קריטיות בהתאם לתמהיל שנבנה עבורכם….. הרווחתם !!!

כאשר נגשים לבנק לקבלת הלוואה גדולה ומתחייבים לתקופה ארוכה, כדאי ומומלץ להשתמש בייעוץ  משכנתאות חוץ בנקאי מקצועי שיחסוך לכם הרבה זמן, בירוקרטיה, הצפה של מידע והכי חשוב כסף – הרבה כסף.

נשמח לשרת אתכם ולמקסם את יכולתכם מול הבנקים למשכנתאות.

שתפו את הפוסט

שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

רשום תגובה בפייסבוק

פוסטים נוספים בבלוג

שתפו את הפוסט

שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

רשום תגובה בפייסבוק

פוסטים נוספים בבלוג